-

KAPLAN PLAY-OUT'A KALDI! PDF Yazdır E-posta
Salı, 07 Mart 2017 09:06

 

 

FEDERASYONDAN SKANDAL KARAR!

 

Potanın Kaplanları sahasında ağırladığı Antalyaspor'a 68-81 mağlup oldu.


Türkiye Basketbol 2.Ligi'nde 4 Mart 2017 Tarihinde küme düşme hattında bulunan takımların saat 16:00'da oynanacağı duyurulmuştu.Ancak Türkiye Basketbol Federasyonu Sadece Adanaspor-Antalyaspor maçını saat 16:00'da başladı.Bu durum ise Adanalı basketbol severlerin kafasında soru işareti bıraktı.


Türkiye Basketbol 2.Ligi temsilcilerinden Adanaspor'da Antalyaspor maçında alınan mağlubiyetle dikkatler kümede kalmak için oynanacak Play-Out'ta.Maçın ardından konuşan Baş antrenör Mustafa Ongun:''İyi mücadele ettik,sonunda kaybettik,Takımıma sonuna kadar güveniyorum.Antalyaspor'a başarılar diliyorum.
Mustafa Ongun'un ardından konuşan Burak Can Dilmaç:İyi mücadelelerinden dolayı Antalyaspor'u tebrik ederim.Biz de çok iyi mücadele ettik.Genel de başa baş geçen bir maçta zaman zaman öne geçtik,iyi de müdafaa yaptık.Eksikliklerimiz ve hatalarımız bize bu maçı kaybettirdi.Ama herkesin inancı olsun bu takım play-outtan düşmeyecek,önümüzde play-out var orada en iyi şekilde mücadele ederek,biz ligde kalacağız tüm takım olarak buna inanıyoruz,Antalyaspor'a 1.lig yolunda başarılar diliyorum. diyerek sözlerini noktaladı.

Antalyaspor Başantrenörü
Alaeedin Yakan ise ;Öncelikle kazandığımız için tabii ki de mutluyuz.Oyun olarak iyi oynadığımızı düşünmüyorum,biraz da değişik taktikler denedik bugün.Maalesef istediğimiz gibi olmadı.Adanaspor'a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. dedi.

 

 

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler