-

Dura: “Dört Koldan Çalışıyorum” PDF Yazdır E-posta
Perşembe, 04 Ağustos 2016 10:41

 

Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura, Adana’da erkek basketbolunu yaşatmak için seferberlik ilan etti.

Dura’nın tüm çağrılarına valilik, belediye başkanları ve şehrin iş adamları kulak ardı ederken tek başına dört koldan çalışıyorum dedi. Yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.


FEDA YILI OLDU
Bu takımı yaşatmak için aylardır büyük çabalar harcıyorum. İstanbul’da bir antrenörümüz ve genel koordinatörlüğe getirdiğimiz bir kardeşimiz benimle birlikte gecesini gündüzüne katıyor. Artık feda yılı oldu.

ADANALILARI TUTACAĞIZ
Eski oyuncularımız başta olmak üzere geçen yılda formamızı terleten Adanalı oyuncuları bu yıl tutacağız. İki – üç takviye de yapabiliriz. Tabi ki herşeyin başı bütçe…

TÜRKİYE YANIMDA
Türkiye’deki çoğu basketbolsever yanımda ve çalışmalarımı beğenerek takip ediyorlar. Manevi destekleri bile yetiyor sağ olsunlar. Bir kulübün kapanmasını kimse istemez ama Adana’da hiç birşey kalmamış. Yanımda olanlar olsun, olmayanlar da artık bu saatten sonra keyiflerine kalmış.

SMS KAMPANYASI DEVAM EDİYOR
Karınca kararınca başlattığımız kampanya devam ediyor. Adanaspor yazıp 8071’e gönderiyorsunuz ve aylık 10 TL hattınızdan kesilip bağış yapmış oluyorsunuz. Adanaspor20, Adanaspor30, Adanaspor40, Adanaspor50 yazarak bütçenize uygun olan tutar karşılığında kulübümüzü yaşatabilirsiniz.

KOMBİNELER ÇIKIYOR
Yeni sezon maça giriş kartı olan kombineler bu hafta satışa çıkıyor. Statü gereği maçlar biletli olacak yine. Kombine kart alarak her maç bilet almaktansa, kartla giriş yapabileceksiniz. “Halkın takımını, halk yaşatıyor..” loganı ile başlattığımız kampanyaya destek sağlamış olacaksınız.

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler