-

ADANASPOR'UN YÜZÜ GÜLMÜYOR ! PDF Yazdır E-posta
Pazartesi, 08 Şubat 2016 18:22


KIL PAYI GALİBİYET KAÇTI !

Türkiye Erkekler Basketbol 1.Ligi'nde mücadele eden Potanın Kaplanları kendi sahasında konuk ettiği Acıbadem Üniversitesi'ne 78-82'lik skorla mağlup ayrılan taraf oldu.

BU KEZ YERLİLER SAHNE ALDI

Adanaspor'un genel istatistiklerine bakıldığında yabancılar birçok maçta yerlilerden daha fazla ön planda olurken bu maçta ise yerliler daha fazla katkı koydu.Özellikle Faik Can Nurkan ve Burak Şaşmaz'ın maç boyu özverili mücadelesi basketbol severlere büyük keyif ve takım adına ümit verdi.

AZ AMA ÖZ TARAFTAR VARDI

Adanaspor sahasında ağırladığı maçta taraftarların ilgisi az olması dikkatlerden kaçmadı.Sık Sık alkışlarla tempo tutan ve tezahüratlarda bulunan taraftarlar "Taraftarız biz çekeriz cefa,Toros Kaplan maçı bırakma" tezahüratlarıyla adeta salonu inletti.Az sayıdaki taraftarlar maç sonu takım oyuncularını bağrına bastı.

HAKEM HATALARI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Adanana'nın maddi ve manevi anlamda sahipsiz bırakılan ilimizin Profesyonel Erkekler Basketbol Ligi'nde tek temsilcisi oynadığı maçta hakemlerin  maç boyunca hatalı yönetimi taraftarlar ve yönetim başta olmak üzere Adanaspor teknik heyetini ve sporcularını  çileden çıkardı.

 

DURA TURBEYLERİN YANINDA !

Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura protokol tribünün de kısa bir süre durduktan sonra Adanaspor Taraftar Grubu Turbeyler'in yanına giderek maç sonuna kadar taraftarlar ile birlikte heyecanlı dakikalara ortak oldu.

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler