-

KAZANDILAR,OLAY ÇIKARDILAR ! PDF Yazdır E-posta
Pazartesi, 18 Ocak 2016 11:59
Türkiye Erkekler Basketbol 1. Ligi’nde Afyon Atatürk Spor Salonu’nda maç sonucu Adanaspor Afyon Belediyespor’a 92-75 mağlup oldu.Ancak Afyon Belediyespor’lu taraftarların ve yöneticilerin kazanmasının ardından olay çıkarması daha çok konuşulacak...

Afyon Belediyespor’lu bir oyuncunun eşi Başkan Tevriz Dura’ya sözlü hakaretlerde bulunmasının ardından Başkan Dura ve yönetim bu yaptıklarının yanlış olduğunu ifade ederek uyarıda bulundu.Sonrasında Afyon Belediyespor’lu bir taraftarın küfürler ve hakaretler etmesi ortalığı hem karıştırdı hem de gerginleştirdi.Tam o anda görevini yapmayı sürdüren bu olayı görüntüleyen Adanaspor Kulübü Medya Sorumlusu’na Afyon Belediyespor’lu bir yöneticinin eliyle kamera açısını kapatmasın ve ’’ illa onu (telefonu kastederek) elinden alıp kırayım mı ? ‘’ ifadesi de ilginç bir tepkiydi. Araya emniyet güçlerinin girmesiyle olay yatıştı.

Ayrıca Bu olaylar Resmi Facebook Sayfamızda yayınlanmıştır.

GEÇEN SEZON DA KAZANMIŞLARDI !

Bilindiği üzere geçen sezon da Afyon Belediyespor’lular maçı kazanmasına rağmen Adanaspor’a saldırı gerçekleşmişti.Afyon Belediyespor’lu yöneticiler ile çıkan tartışmada Adanaspor’un soyunma odası basılmış ve Takım kafilesi giderken karayolu üzerinde taşlı saldırı gerçekleştirmişti.


 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler