-

ADANASPOR'DAN İKİ İMZA... PDF Yazdır E-posta
Salı, 05 Ocak 2016 19:41

Onur Çalban ve Hakan Üsküplü Adana'nın geçim kaynağı PORTAKAL ve PAMUK renklerine sahip Adanaspor'a bir yıllık imza attılar.

Türkiye Basketbol Erkekler Birinci Liginde Adanaspor’da dün gece hareketli saatler yaşandı. Nikolay Pastal,Kaptan Melih Kabakçı ve Sinan Eid ile yollarının ayrılmasının ardından daha önce Adanaspor’da forma giymiş olan Onur Çalban ve Hakan Üsküplü 1’er yıllık sözleşme imzalandı.
İmza töreninin ardından Basın Sözcümüz Mahir Özkan;Başantrenörümüz Cengiz Karadağ’nın verdiği rapor doğrultusunda bu transferleri gerçekleştirdik. İfadesini kullandı ve 2 oyuncumuzu Adanaspor’umuza kazandırdık.İnşallah onlarda ellerinden geleni yapacaklar ve bizi layık olduğumuz yere taşıyacaklar.

Tekrardan yuvaya dönen Onur Çalban ise şu görüşlere yer verdi; “Öncelikle Adanaspor gibi bir kulübe tekrardan geldiğim için çok mutluyum.Elimden gelenin en iyisini yapacağım” diyerek sözlerini noktaladı.

Adanaspor’a döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen Hakan Üsküplü sözlerine aynen bu ifadelerle devam etti;”İnşallah elimden gelenin daha fazlasını yapıp,bundan sonra Adanaspor’u daha yukarılara taşımak için çabalayacağım”

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler