-

YARD. ANT. SERDAR SİNAN PDF Yazdır E-posta
Pazartesi, 22 Ağustos 2011 08:08


Yardımcı Antrenör olarak "Serdar Sinan" Adanaspor Bşb'de!
Türk Basketbolu’nun önemli isimlerinden İsmail Beleş’i turuncu beyazlı renklere bağlayan EBBL’nin güçlü ekiplerinden Adanaspor Bşb, Beleş’in yardımcı antrenörlüğüne Serdar Sinan’ı getirdi.

Adanaspor Bşb’nin eski takım kaptanı olan Sinan: “ Adanaspor benim yuvamdı, şartları konuşmaya gerek yoktu. Adanaspor’da şampiyonluk getireceğimize inandığım için evet dedim. Ayrıca Sayın İsmail Beleş’in benim yanımda ayrı bir sevgisi vardır”

Kulüp Başkanı Tevriz Dura’da şöyle konuştu.
“ Serdar bizim evladımızdı, İsmail Beleş hocamızın isteği doğrultusunda yardımcı antrenördüğe getirdik. Bizlerde bir evladığımızı takımımıza kazandırdığımız için mutluyuz. Türkiye’de herkes kafasına şunu yazmalı! Adanaspor’un bir üst lige çıkmaktan başka derdi yok! Bu uğurda gereken her şey yapılacaktır… Gece bizim anlaştığımız oyuncuya 15-20,000 fazla verenler, acaba kendi paraları olsa verebilirler mi? Bunlara da saygı duyuyorum. Tüm Türkiye’deki basketbolseverler pazartesi ve salıyı beklesin. En az iki-üç tane flash isimleri kadroya katacağız. Hatta bunlardan biriyle kesin anlaştık. İmzadan sonra isimlerini açıklayacağız.” dedi.

Öte yandan Dura: “ Adanaspor Kulübü resmi web sitemiz olan www.adanasporkulubu.com ’un dışında yer alan haberlerden kulübümüz sorumlu değildir” diyerek son zamanlarda çıkan asılsız transfer haberlerine dikkat çekti.ADANASPOR KULÜBÜ
www.adanasporkulubu.com
 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler