-

VE TRANSFERLERİMİZ PDF Yazdır E-posta
Pazartesi, 22 Ağustos 2011 08:04


Haber içeriği ve resimler için devamını okuya tıklayınız. Bu sene EBBL’de mücadele edecek olan Adana temsilcisi bir haftadır İstanbul’da adeta kamp kurdu. Adanaspor Bşb Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri transfer bombalarını adeta teker teker patlattılar.

Türk Basketbolu’na var olmuş Antrenör İsmail Beleş; basketbolun önemli isimlerinden Aykut Karçığı – (Yeşil Giresunspor), Enes Abay – (Yeşil Giresunspor), Ferit Deniz – (İzmir Bşb), Can Tuğ – (Sivas İl Özel İdare), Hasan Aksoy – (Tire Bel.) ve Mesut Kökel – (Bilecik Bel.)’i turuncu beyazlı renklere imzaları attılar.


Adanaspor Kulübü İstanbul Temsilcisi Sadık Altay’ın Bakırköy’deki ofisinde yapılan imza töreninde önce Adana’dan getirilen cezeryeler yenilerek ağızlar tatlandı. Sonra oyunculara peşinatları verildi. Oldukça neşeli ve zevkli geçen sohbetten sonra sırasıyla sporcularla tek tek sözleşme imzalayarak turuncu beyazlı renklere bağlandılar.

Başkan Tevriz Dura yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

“Galiba Türkiye’de bir ilke daha imza attık. Arkadaşlarımızla beraber önce oyuncuların menajerleri ile görüştük. Hiçbir belge ve imza almadan imzalardan iki gün önce menajerlik ücretlerini peşin ödedik. Oyuncularımıza da önce paralarınızı alıp, sonra imzalarınızı atın diyerek jest yaptığımıza inanıyorum. İstanbul’a gelmeden önce İstanbulspor’dan Cemal Bayraktar ile kesin anlaştık, hatta menajeri bize “Hayırlı olsun” dedi. Ne yazık ki İstanbul’a vardığımızda Cemal Bayraktar’ı başka takıma satmışlardı. Birde canımız dostumuz dediğimiz bir antrenörümüzün transfer edeceğimiz oyunculara “Adana’ya gitmeyin, orda üç ay sonra paralarınızı alamazsınız” deyip Adanaspor’un verdiğinden çok fazlasını vererek bizlere gerçek yüzünü göstermiştir. Demek ki bizler hala dostlarımızı seçecek yaşa gelememişiz… Aleyhimize Facebook’larda yazı yazan bu antrenörümüzü vicdanı ile baş başa bırakıyoruz. Ayrıca burada menajerler de oyunlar yapabilirler. Bizim talip olduğumuz her oyuncuya aynı anda Milli Piyango’nun 15 - 20.000 TL daha fazla verip alması çok düşündürücülü! Pazartesi günü Bölgesel Ligi sarsacak iki tane daha transferimiz var! Herkes beklesin, isimleri görsün! Ve kafalarına iyice yerleştirsinler, bu saatten sonra daha çok hırslandık, şampiyonluk için gereken her şeyi yapacağız! Arkamızda Adana ve dünyanın en büyük taraftarı var”

İŞTE YENİ TRANSFERLERİMİZ...

 

 

 

 

 

 

 

 

ADANASPOR KULÜBÜ
www.adanasporkulubu.com

 

SPONSORLARIMIZBASKETBOL SPOR OKULLARI

Adanaspor Basketbol Takımı'nda Oynamak İster Misiniz?
Haziran/2016 Sizlerleyiz!
Bilgi: info@adanaspor.org.tr

 

SOSYAL MEDYA


Adanaspor Kulubu Resmi Web Sitesidir. Veriler izinsiz Kullanilamaz. Adanasporkulubu.Com.

Akademi Rehberi Universiteli Turbeyler